Dzień Seniora

0
2511

 

„Starość jest okresem, gdy kończą się obowiązki, gdy kończą się rozterki miłosne i światopoglądowe, gdy kończy się walka i można w spokoju konsumować przyzwoicie przebyte życie. I można tak jak za młodu cieszyć się wiosną, słońcem, zapachem kwitnącego bzu i muzyką, i widokiem tych, których się kocha. „

– Nadzieja Drucka

 

Jak co roku nasi Seniorzy mieli możliwość świętowania w gronie znajomych i przyjaciół z Klubu oraz zaproszonych gości m.in. Burmistrza Miasta Płońsk, Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Prezydium Rady Nadzorczej. Cieszy nas że w tak licznym gronie mieliśmy zaszczy świętować z wami ten dzień. Dziękujemy naszym młodszym gościom ze Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka”, którzy przygotowali przepiękną część artystyczną oraz zespołowi „Horoskop” za cudowną oprawę muzyczną dalszej części wieczoru.

 

Kochani Seniorzy jeszcze raz chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia z okazji waszego święta: żyjcie w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Niech jesień waszego życia będzie najlepszym czasem do spełniania rzeczy zamierzonych a każdy poranek dostarcza wam wielu radości oraz satysfakcji.

Zarząd oraz Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku