O Klubie

Działalność społeczno-wychowawcza w Klubie Osiedlowym „Plastuś” mieszczącym się przy Spółdzielni Mieszkaniowej  działa w oparciu o współpracę z przedszkolami i szkołami, Szkołą  Muzyki i Tańca „Nutka”, Towarzystwem Przyjaciół Dzieci
oraz Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Głównym założeniem Klubu jest prowadzenie działalności wychowawczej, kulturalnej, rozrywkowej  i sportowo-rekreacyjnej dla różnych grup wiekowych.

Klub czynny jest w godzinach 9:00 – 17:00.

W Klubie swoją siedzibę ma Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, które przy współpracy z Bankiem Żywności wydaje artykuły spożywcze dla potrzebujących.

Ponadto w Klubie kontynuowane są spotkania:

• Stowarzyszenia Brydża Sportowego „Impas”
  • Klub Seniora –
  • spotkania Stowarzyszenia Diabetyków –
  • próby zespołu „Romanca”

Dodatkowo:

Udostępniamy fortepian pianino dla dzieci uczących się w szkole muzycznej.

W Klubie istnieje możliwość wynajęcia Sali na uroczystości rodzinne typu: chrzciny, urodziny, przyjęcia, itp. – szczegóły pod nr telefonu /23/ 662-38-48 wew.38 lub osobiście w klubie.